Aktuality

Začátkem července očekáváme narození koťátek ze spojení Arven Lynn Libland, CZ a Mr. Pepper Dee, CZ.

——————————————————————————————————————————————————————————-

Zveme všechny na výstavu mezinárodní výstavu koček, která se koná v malebném prostředí zámku Nový Světlov v Bojkovicích. V sobotu nás zde můžete potkat v tomto zastoupení:

  • Dante Cedric Zlincat, CZ – „koťátko“ z našeho odchovu, které už ale věkem nespadá do kategorie koťat, bude proto soutěžit za dospělé kastrované kocoury.
  • Zola Emil Momoiro, CZ -Dantečkův táta, který i přes svůj hendikep po menším zákroku na kůži na zádech bude sbírat body pro získání titulu Interšampion v kategorii kocourů.
  • Ada Agata Zlincat, CZ bude dělat se svojí klidnou povahou v kleci společnost Emilkovi a předvede se v kategorii kastrovaných koček.

 

Omlouváme se za pozdní aktualizaci stránek. V současné době plánujeme krytí naší Kočičky Arven Lynn Libland, CZ s kocourem Mr. Pepper Dee, CZ  z chovatelské stanice Blandus, CZ (rodiče našich koťátek z vrhu A i B). Vrh „G“ by se měl uskutečnit koncem května 2018.

 

 

V neděli 30. 4. 2017 večer se naší starší kočičce Agátce narodilo 5 krásných zdravých koťátek. 3 holčičky a 2 kluci. Všechna koťátka již jsou zadaná!

 

 

Při bližším určování barvy koťátka Cedrica bylo zjištěno, že došlo k chybnému určení pohlaví a nejedná se tedy o kocourka, ale kočičku 😀 . I takové věci se chovatelům bohužel stávají…

Kočičku si vyžádala naše hlavní poradkyně chovu. Pojmenovala ji Cecilka a bude ji především vystavovat. Cecilky předkové totiž pocházejí z jejích odchovů a tak se jí vrátí domů další generace. Přejeme tedy Cecilce hodně výstavních úspěchů! 🙂

 

 

V pátek 17. 3. 2017 se naší Agátce a Emilkovi narodilo jediné koťátko – kocourek Cedric. Přejeme mu hlavně aby byl stále zdravý a měl se na tomto světě moc krásně .

 

 

Poslední březnový víkend nás můžete potkat na výstavě koček v Bojkovicích na zámku Nový Světlov. V sobotu bude mezi chlupatými kráskami soutěžit Zola Emil Momoiro, CZ v otevřené třídě a Bart Benny Zlincat, CZ ve třídě starších koťat.

 

 

 

Velké poděkování Petrovi Osinovi za novou úpravu stránek http://www.zlincat.cz a především za krásné nové fotografie našich burmillích krasavců a krasavic.

 

http://www.petrosina.cz/